Het team

We staan voor je klaar

Het team van Meulepas & Partners is een groep enthousiaste en gemotiveerde mensen met de nodige kennis en passie voor hun vak. We bewijzen al jaren dat het ook anders kan. Proactief, informeel en gericht op samen ondernemen. We laten zien dat de administratie geen noodzakelijk kwaad is, maar juist belangrijke ondernemerskansen biedt. We willen jouw sparringpartner zijn en we weten wat er speelt binnen je organisatie. Dat alles doen we met een gezonde portie nuchterheid en zo veel mogelijk digitaal, maar zonder onpersoonlijk te worden.

Persoonlijke aandacht

Laat ons weten waar jij mee bezig bent, wat jouw ambities zijn en welke uitdagingen er liggen. We luisteren, vragen door, denken mee en spreken duidelijke taal. We sparren met je over jouw visie en strategie. We corrigeren als dat nodig is. Ook al is dat niet altijd wat je graag wil horen, maar wel van belang om het beste uit je onderneming te halen.

Zo halen we samen het beste uit jouw onderneming!

 

Peter Meulepas

Administratie- en Belastingconsulent (Vennoot) peter@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Henry van der Cruysen

Administratie- en Belastingconsulent (Vennoot) henry@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

John Heijsterman

Assistent Accountantjohn@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Petran van Haren

Relatiebeheerderpetran@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Lon Jansen

Senior Assistent Accountant lon@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Wilke van Nuland-van Hasselt

HR adviseurwilke@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Jos Bussemaker

Salarisadministrateurjos@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Dennis van Boxtel

Senior Assistent Accountant dennis@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Roy van de Ven

assistent-accountantroy@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Heidi Derks

Junior assistent-accountantheidi@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Cathja Straatman-Willems

Cliënt Services Coördinatorcathja@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Christ'l van der Burgt

Cliënt Services Coördinatorchristl@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje