Het team

Bij Meulepas & Partners Administratie - & Belastingconsulenten werken naast Peter Meulepas en Henry van der Cruysen twaalf medewerkers van alle leeftijden en ervaringen (van junior tot zeer ervaren). Integriteit, professionaliteit en persoonlijk contact staan hoog in het vaandel.

Hoe goed je als medewerker ook bent, hoeveel ervaring je ook hebt: het allerbelangrijkste is de persoonlijke relatie tussen klant en medewerker, de “click”. De betrokkenheid die wij naar klanten hebben, is ook zichtbaar en voelbaar in ons team. Wij werken op een informele en plezierige wijze met elkaar samen: op een zelfde wijze als wij met klanten omgaan.

Wij wisselen expertise en ervaringen uit en houden elkaar op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de verschillende vakgebieden.  De wil om afspraken en verwachtingen naar klanten toe waar te maken is groot. Een negen tot vijf mentaliteit past hier niet bij.

Ons bedrijf beschikt over een netwerk aan relaties, zoals advocaten, notarissen, pensioenadviseurs, fiscalisten en juristen waar wij terecht kunnen voor specifieke, complexe vraagstukken van onze klanten.

De medewerkers van Meulepas & Partners Administratie - & Belastingconsulentenzijn gericht op het ontzorgen van de klant en leveren van gericht maatwerk(advies).

Wij zijn ons ervan bewust dat door de verdergaande digitalisering, technologische ontwikkelingen en veranderde klantbehoefte(n) het werken in onze branche sterk aan het veranderen is. Door ons hiervan bewust te zijn en al nu op te anticiperen, zien wij met vertrouwen de toekomstige klantbediening tegemoet.

 

Peter Meulepas

Administratie- en Belastingconsulent (Vennoot) peter@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Henry van der Cruysen

Administratie- en Belastingconsulent (Vennoot) henry@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Petran van Haren

Relatiebeheerderpetran@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Lon Jansen

Senior Assistent Accountant lon@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Jos Bussemaker

Salarisadministrateurjos@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Wilke van Nuland-van Hasselt

HR adviseurwilke@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Dennis van Boxtel

Senior Assistent Accountant dennis@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

John Heijsterman

Assistent Accountantjohn@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Roy van de Ven

assistent-accountantroy@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Heidi Derks

Junior assistent-accountantheidi@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Cathja Straatman-Willems

Cliënt Services Coördinatorcathja@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje

Christ'l van der Burgt

Cliënt Services Coördinatorchristl@meulepas.nl

Bekijk het digitale visitekaartje